Zidane: Nuk jam krenar për goditjen ndaj Materazzit, do e ndryshoja po të mundja
Pëlqej
Kampioni i botës me Francën në vitin 1998 ka shprehur keqardhjen për atë që ndodhi në Gjermani në finalen e Kupës së Botës ndaj Italisë.

Ai tha se nuk është ndjerë kurr krënar për gjestin e bërë ndaj Materazzit duke e goditur me kokë.

“Nuk jam krenar për gjestin, për gjitha ata të rinj, ata trajnerë dhe vullnetarë që e bëjnë futbollin një gjë më ndryshe. Por, është pjesë e karrierës sime, e jetë sime. Është nga ato gjërat që edhe pse nuk janë të këndshme, më duhet ti pranoj”, ka shtuar Zizu. /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2017, ora 17:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori