Zidane nuk pranon largimin e këtij lojtari
Pëlqej
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është i kënaqur me punën që ka bërë Marco LLorente në fazën përgatitore dhe në ndeshjet që ka luajtur.

Lojtari ka pasur oferta shumë të mira nga disa skuadra, por Zidane e ka bindur të qëndroi.

Sipas AS, lojtarit i janë premtuar minuta dhe një tjetër diskutim rreth të ardhmes së tij në muajin janar të vitit të ardhshëm.

Llorente edicionin e kaluar kishte paraqitje shumë të mira në Alaves, ku ishte huazuar për një sezon. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2017, ora 16:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori