Zidane revolucion në merkato, ja 7 yjet që largon këtë verë (FOTO LAJM)

Pepe
Real Madrid u shpall kampion Europë për këtë sezon dhe fitoi dhe kampionatin, por kjo nuk i ka ndryshuar mendjen Zidanë për të bërë disa largimemerkaton e verës.

Nga madrilenët pritet të ketë 7 largime të futbollistëve të cilët nuk e kanë bindur Zidane gjatë këtij sezoni, raporton Albeu.

Sipas gazetës spanjolle "AS" strategu francez është i vendosur për të bërë 2-3 përforcime mjaft cilësore për ta bërë edhe më të frikshme ekipin në sezonin e ardhshëm dhe pse jo të tentojë Championsin e tretë radhazi. /albeu.com/


Shtuar më 07/06/2017, ora 15:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori