Zidane: Skuadra bëri paraqitje fantastike ndaj PSG
Zinedine Zidane ka falënderuar lojtarët e tij për ndeshjen fantastike ndaj PSG.

Pas ndeshjes trajneri Zinedine Zidane është shprehur shumë i lumtur dhe ka falënderuar lojtarët për paraqitjen fantastike.

“Ne duhet të urojmë lojtarët, sepse luajtëm ndeshje shumë serioze. Është e rëndësishme të luajmë kështu. Ne fituam në shtëpi dhe në ndeshjen e kthimit”, tha fillimisht Zidane pas ndeshjes. /albeu.com/
Shtuar më 06/03/2018, ora 23:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori