Zidane thotë se nuk ka favorit mes Realit dhe Bayernit
Trajneri francez i “Los Blancos” ka thënë se të dyja skuadrat i kanë shanset e barabarta për të kaluar në finalen e madhe të UEFA Champions League.

“Përparësi kundër Bayern Munich?” Asnjë”, është shprehur Zidane.

“Do të luajmë kundër një ekipi shumë të mirë. Siç kam thënë gjithmonë, është 50/50. Ky Bayern është më i mirë se vitin e kaluar, është më konkurrues”, deklaroi Zidane. /albeu.com/
Shtuar më 14/04/2018, ora 23:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori