Zidane vendos të kthejë në skuadër mesfushorin e talentuar
Real Madridi e ka vendosur tashmë të ardhmen e Martin Odegaard.

Mesfushori që shkëlqeu me Sociedad sezonin e kaluar do të rikthehet përpara kohe në bazë, pasi Zidane e do në skuadër dhe ka ndërmend t’i jape shanse të riut.

21-vjeçari ishte huazuar për dy sezone te Sociedadi dhe vetë lojtari do të qëndronte me dëshirë, pasi ishte titullar i padiskutueshëm, por drejtuesit madrilenë kanë njoftuar kolegët baskë për prishjen e akordit dyvjeçar, sepse shihet si një lojtar potencial dhe pasuesi i Modricit te Real Madrid.
Shtuar më 11/08/2020, ora 16:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori