Zidane: Sot nuk mund ti mbroj lojtarët e mi, ky lojtar do qëndrojë
Real Madrid ka pësuar humbje kundër Vallecano me rezultatin 1-0 pas një penalltie.

Pas ndeshjes Zidane u shpreh i pakënaqur me punën e lojtarëve madrilenë, ndërsa konfirmoi të ardhmen e mbrojtësit francez Varane.

E ardhmja e Raphael Varane? " Ai do të qëndrojë këtu".

"Duhet të kërkojmë falje për këtë paraqitje. Dua të përfundojë ky sezon, mirëpo nuk mund ta mbyllim në këtë mënyrë. Duhet të respektojmë futbollin dhe këtë klub. Nuk ka arsye sot, gjithcka ishte gabim. Unë gjithmon i mbroj lojtarët, por sot jo", përfundojë Zidane. /albeu.com/

Shtuar më 28/04/2019, ora 23:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori