Zlatan Ibrahimoviç dhe "Madame" Berlusconi? (FOTO LAJM)

Martesa e Zlatan Ibrahimoviç dhe Helen Seger, me të cilët ka edhe dy fëmijë, nuk po shkon aspak siç duhet. Sipas asaj që shkruajnë mediat italiane, sulmuesi suedez i Paris Saint Germain është në një lidhje prej gati një viti me Nicole Minetti, Ministre e Lombardisë dhe një prej bukurosheve të partisë së Silvio Berlusconi, Populli i Lirisë.

Bukuroshja e politikës italiane udhëton shpesh në Paris për tu takuar me ish sulmuesin e Milan, skuadra e saj e zemrës, shkruajnë mediat italiane.

Minetti është përfolur shpeshherë për lidhjet e saj me futbollistë të njohur ku spikat ylli i Real Madrid, Cristiano Ronaldo, por edhe fjalët për një lidhje me ish kryeministrin e Italisë Silvio Berlusconi. /albeu.com/
Shtuar më 24/09/2013, ora 12:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori