Zlatan merr një ofertë të frikshme nga Kina, 2.1 milionë euro në muaj
Zatan Ibrahimovic mund të vazhdojë karrierën në Kinë. Sulmuesi suedez i cili aktualisht pa skuadër ka marrë një ofertë të frikshme nga Superliga Kineze.

Ekipet e kineze muajt e fundit me oferta marramendëse kanë tërhequr shumë yje të njohur.

Ibrës i janë ofruar plotë 26 milionë euro në vit. Nëse llogaritën në muaj, i bie që Ibra të fitojë 2.1 milionë, 72 mijë euro në ditë, dhe 3 mijë euro në orë.
Shtuar më 26/05/2016, ora 17:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori