"Zonja" bën "manita": Singapore 0-5 Juventus (VIDEO)
Pëlqej
Juventus e mbyll me një tjetër fitore, e treta në tre ndeshje, turneun e saj në Azi dhe Oqeani. Në takimin e zhvilluar në "National Stadium" të Singaporit kampionët e Italisë mposhtën 5-0 Singapore Selection.

Dopietë e Andrea Pirlos dhe golat e Pogba, Asamoah dhe Giovincos i dhanë fitoren skuadrës së Massimiliano Allegrit. /albeu.com/

GOLAT: Pirlo 17' 46' (P), Pogba 49', Giovinco 55', Asamoah 71'
Shtuar më 16/08/2014, ora 14:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori