Zurich i tregon derën Gjimshitit
Berat Gjimshiti është zyrtarisht pa skuadër edhe pse vetëm pak kohë më parë u shfaq si zbulimi i madh i Kombëtares së Shqipërisë duke zëvendësuar të dëmtuarin Mërgim Mavraj.

Dhe tani klubi tij Zurich vendosi që shqiptari bashkë me tre lojtarë të tjerë të jetë në listën e të panevojshmëve të trajnerit finlandez, Sami Hyypia.

Ky është një lajm shumë i keq për të pasi rrezikon edhe vendin për në Europian nëse nuk gjen një skuadër ku të luajë rregullisht. /albeu.com/
Shtuar më 10/01/2016, ora 09:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori