Zvicra barazon rezultatin për 4 minuta ndaj Belgjikës (VIDEO)

Pëlqej
Zvicra ka barazuar rezultatin ndaj Belgjikës në "Swissporarena".

Ai që ka shënuar golin e parë është Ricardo Rodriguez në minutën e 26'.

Ndërsa golin e dytë e shënon Seferovic në minutën e 31'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 35'. /albeu.com/
Shtuar më 18/11/2018, ora 21:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori