Zvicra barazon rezultatin përballë Portugalisë (VIDEO)
Zvicra ka arritur të barazojë rezultatin përballë Portugalisë në minutën e 56’ fal një penalltia të ekzekutuat saktë nga mbrojtësi anësor Rodriguez.

Sistemi VAR ka luajtur një rol kyç pasi gjyqtari fillimisht la lojën të luhej dhe dha penallti për Portugalinë por VAR përmbysi gjithçka duke akorduar penallti për Zvicrën dhe anulluar atë për Portugalinë. /albeu.com/
Shtuar më 05/06/2019, ora 22:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori