Zvicra dyfishon rezultatin ndaj Islandës (VIDEO)

Pëlqej
Zvicra ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Islandës në stadiumin "Laugardalsvöllur".

Ai që ka shënuar është futbollisti, Michael Lang në minutën e 67'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 70'. /albeu.com/
Shtuar më 15/10/2018, ora 22:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori