Zvicra nuk ndalet, shënon golin e dytë ndaj Islandës (VIDEO)


Zvicra ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Islandës në "Kybunpark Stadium".

Autori i këtij goli është mesfushori Zakaria që realizon në minutën e 23'.

Ndehsja po zhvillohet dhe është minuta e 25'. /albeu.com/
Shtuar më 08/09/2018, ora 18:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori