ZYRTARE/ Alexis Sanchez lojtar i Interit
Alexis Sanchez ka arritur marrëveshje me Inter për t’u huazuar për një sezon me mundësi blerje në fund të sezonit.

Trajneri i Inter Antonio Conte, ka qenë fans i madh i tij që prej kohësh kur Sanchez luante te Arsenali.

Ai do të kalojë si huazim në Serie A, teksa klubi zikaltër do paguajë 5 milionë euro dhe gjysmën e pagës, ka konfirmuar eksperti i transferimeve Agjenti Edward.
Shtuar më 27/08/2019, ora 23:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori