Aksident i rëndë në Lushnje, humb jetën këmbësori
Zyrtare: Amrabat tek Malaga
Nordin Amrabat është zyrtarisht lojtar i Malagas pasi Prandelli nuk e kishte në planet e tij tek Gallata.

Amrabat është pjesë e spanjollëve që sezonin e kaluar, por tashmë është lojtarë i plotë dhe jo si huazim.

"Shpresoj që të arrijë rezultate të mira", tha Prandelli. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2014, ora 12:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori