ZYRTARE/ Areola nuk e bind Realin, kthehet te PSG
Real Madrid ka njoftuar se huazimi i Alphonse Areola ka përfunduar.

Los Blancos huazuan portierin francez për një sezon, pasi shitën Keylor Navas drejt Paris-Saint Germain.

Areola tani do të kthehet te PSG, klub ky që ka pronësinë e lojtarit.

27 vjeçari bëri 4 paraqitje në La Liga, 2 në Ligën e Kampionëve dhe 3 në Kupën e Mbretit me Realin.
Shtuar më 11/08/2020, ora 16:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori