Zyrtare: Benatia lojtar i Bayernit
Pëlqej
Bayern Munichu ka konfirmuar transferimin e mbrojtësit të Romës, Mehdi Benatia.

Gjiganti gjerman e konfirmoi lajmin në faqen zyrtare, ku thuhet Roma dhe Bayerni kanë arritur marrëvseshje për tranferimin e lojtarit për 26 milion euro plus 4 milion euro bonuse.
Shtuar më 26/08/2014, ora 22:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori