Zyrtare, Bernard Berisha me skuadër të re
Ajo që përflijet prej kohesh tashmë ështe zyrtare. Bernard Berisha është lojtari më i ri i Anzhi Makhachkala.

Zërat për kalimin e lojtarit nga Peja qarkullonin prej kohësh por zyrtarizimi për transferimin e Berishës në Rusi ka ardhur vetëm sot.

Kështu pas largimit te Peter Olayinka, Skënderbeut i ikën dhe një tjetër lojtar i rëndësishëm. Për momentin detajet e marrëveshjes nuk bëhen të ditura.
Shtuar më 06/01/2016, ora 09:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori