Zyrtare: Biabiany tek Milan, tek Parma Zaccardo me 4 milion euro
Pëlqej
Jonathan Biabiany është lojtari më i ri i Milanit pasi është arrituar akordi me Parmën për shifërn e 4 milion eurove dhe Zaccardon.

Francezi ka luajtur më parë për rivalët historik të Milan, Inter. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2014, ora 14:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori