ZYRTARE/ Biletat për gjysmëfinalen Juve-Milan do të rimbursohen
Më në fund erdhi momenti që në një nga vendet më të prekura nga koronavirusi të rinisë futbolli.

Sonte në Itali do të luhet gjysmëfinalja e kupës mes Juventusit dhe Milanit. Pak çastë më parë Juventusi njoftoi se biletat e blera për këtë sfidë do të rimbursohen.

Kujtojmë që në këto gjysmëfinale është hequr koha shtesë, në rast të ndonjë barazimi skuadrat do të shkojnë direkt në penallti.

Vetëm pak minuta na ndajnë nga super ndeshje e cila starton në 21:00 /albeu.com/
Shtuar më 12/06/2020, ora 19:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori