Zyrtare: Cristiano Ronaldo shpallet lojtari i muajit dhjetor për Real Madridin (FOTO LAJM)

Pëlqej
Cristiano Ronaldo është shpallur lojtari i muajit dhjetor në klubin madrilen.

Edhe pse nuk ka bërë gola dhe të dhurojë asiste ylli portugez është shpallur lojtari i muajit dhjetor për Real Madridin.

Këtë fundjavë Galaktikët humbë me shifrat minimale 0-1 për Villarrealin në "Santiago Bernabeu". /albeu.com/
Shtuar më 15/01/2018, ora 20:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori