ZYRTARE/ Datat dhe oraret e La Liga për rinisjen e kampionatit
La Liga ka zbuluar datat e rikthimit të kampionatit.

Sezoni do të rifillojë më 11 qershor me derbin Sevilla-Betis dhe do të ketë ndeshje për shtatë ditët në vijim.

Barcelona për të mbrojtur titullin më 13 qershor kundrejt Mallorcas, teksa Real Madrid do të presë Eibarin më 14 qershor.

Barcelona udhëheq me 2 pikë kundrejt Realit pas 27 ndeshjeve të kampionatit spanjoll.

href="kerko.php?fraza=twitter">twitter-tweet">

⏳ Let the countdown begin! ⌛️

RT 🔁 if you're excited for the return of href="href="kerko.php?fraza=https">https://href="kerko.php?fraza=twitter">twitter.com/hashtag/LaLigaSantander?src=hash&ref_src=twsrc%5Etfw">#LaLigaSantander on June 11th.href="href="kerko.php?fraza=https">https://href="kerko.php?fraza=twitter">twitter.com/hashtag/BackToWin?src=hash&ref_src=twsrc%5Etfw">#BackToWin

— LaLiga English (@LaLigaEN) href="href="kerko.php?fraza=https">https://href="kerko.php?fraza=twitter">twitter.com/LaLigaEN/status/1267198769977856000?ref_src=twsrc%5Etfw">May 31, 2020
Shtuar më 31/05/2020, ora 23:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori