Zyrtare/ Dënohet dhe gjobitet Mourinho
Jose Mourinho dje (e martë) është akuzuar për sjellje të pahijshme nga ana e FA.

Dhe sot ka ardhur edhe dënimi nga Federata Angleze e Futbollit.
Portugezi është dënuar me 50,000 funte dhe është suspenduar për një ndeshje.

E gjitha kjo erdhi për shkak të fyerjes që bëri drejtë gjyqtarit në takimin ndaj Burnlyt. /Albeu.com/
Shtuar më 02/11/2016, ora 20:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori