Zyrtare: Fulham shkarkon Claudio Ranieri-n
ulham ka shkarkuar Claudio Ranieri-n dhe është vënë në kërkim të trajnerit të tretë të këtij sezoni teksa klubi londinez ndodhet në vend të 19-të të Premier League.

Humbja e fundit e italianit ishte 2-0 ndaj Southampton, e cila ka lënë Cotters 10 pikë larg qëndrimit në Premier League.

Ranieri u ul në stolin e skuadrës gjatë nëntorit të kaluar pasi shkarkimit të Slavisa Jokanovic.

Ai firmosi një kontratë 2 vjeçare me Fulham kur ekipi ishte në vend të fundit, por nuk arriti të nxirrte nga fundi tabeles ekipin.


Shtuar më 28/02/2019, ora 18:00

Warning: include_once(/home/admin/web/albeu.com/public_html/a/incl/cache.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 2

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/albeu.com/public_html/a/incl/cache.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 2

Warning: file(/home/admin/web/albeu.com/public_html/a/vPanel/tmp/reklame_lajme.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 4

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 6
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori