Zyrtare: Guarin refuzon Realin
Fredy Guarin do të vazhdojë të jetë futbollist i Interit pasi pak çaste më parë ka refuzuar përfundimisht Real Madridin, shkruan TuttoMercatoWeb.

"Ai është 100% i Interit. Lojtari i do ngjyrat e Interit, ai e ka Interin në zemër dhe është shumë i lumtur këtu", ka deklaruar agjenti i tij, Marcelo Ferreyra.
Shtuar më 01/09/2014, ora 23:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori