Zyrtare: Hazard te Borussia Moenchengladbach
Borusia Moenchengladbah ka arritur të blejë kartonin e plotë të Thorgan Hazard. Futbollisti belg është tashmë me të gjitha efektet futbollist i skuadrës gjermane ku aktivizohet edhe Granit Xhaka.

Ai është vëllai i vogël i futbollistit Eden Hazard dhe deri tani ka qënë në pronësi të Chelsea-t.

Hazard ka firmosur një kontratë deri në vitin 2020. /albeu.com/
Shtuar më 23/02/2015, ora 16:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori