E FUNDIT/ Formacionet zyrtare: Inter-Atalanta
Zyrtare: Hernandez në Real Madrid
Javier Hernandez ka firmosur edhe zyrtarisht për Realin e Madridit, ka njoftuar klubi madrilen.

Më herët ai ka kryer vizitat mjekësore dhe tani ka ardhur edhe firma. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2014, ora 22:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori