Zyrtare: Hofman tek Mainz
Pëlqej
Talenti 22-vjeçar, Jonas Hofman, është transferuar nga Borussia për tek skuadra tjetër gjerman Mainz.

Pas afrimit të Kagaëas Hofman i kishte shumë të pakta mundësitë e aktivizimit, dhe lojtari dëshironte që të luante më shumë këtë sezon.

Michael Zorc, drejtori sportiv i Borussias është shprehur se Hofman ka pontencial për të qenë një lojtarë shumë i mirë në të ardhmen, dhe kjo do ta ndihmojë atë të rritet". /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2014, ora 14:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori