Zyrtare: Holtby tek Hamburg
Pëlqej
Lewis Holtby është transferuar nga Tottenham për tek klubi gjerman Hamburg.

23-vjeçari u shpreh para disa ditësh së është shumë i ri dhe se dëshiron që të luajë sa më shumë, pasi kjo është shumë e rëndësishme për të. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2014, ora 14:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori