ZYRTARE/ Ish-sulmuesi i Man.United transferohet te Brighton
Ish anëtari i Manchester United dhe Arsenal, Danny Welbeck, ka nisur sot një aventurë të re.

Welbeck i është bashkuar skuadrës së Brighton.

Lojtari ka arritur marrëveshje një vjeçare me skuadrën nga Premierliga.

Mbetetshihet nëse Welbeck do të arrijë të kap ritmin e tij më të mirë me fanellëne Brighton.

Shtuar më 18/10/2020, ora 14:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori