Zyrtare/ Ja kundërshtarët e Kosovës për Botërorin “Rusia 2018”
UEFA ditën e sotme ka vendosur që Kosova të jetë pjesë e grupit I gjatë kualifikimeve për Botërorin “Rusia 2018”

Kosova për kualifikime për botëror do të ndeshet në grup me Kroacinë, Islandën, Ukrainën, Turqinë dhe Finlandën.

Paneli Emergjent i UEFA-s po ashtu ka vendosur edhe që Gjibraltari të jetë pjesë e Grupit H bashkë me Belgjikën, Bosnjë dhe Hercegovinën, Greqinë, Estoninë dhe Qipron në Grupin H./Albeu.com/
Shtuar më 09/06/2016, ora 20:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori