ZYRTARE/ Ja ndjeshjet dhe datat kur do luhen gjysmëfinalet e Champions Leagues
Pëlqej
Është hedhur shorti për gjysmëfinalen në Ligën e Kampionëve në Nyon të Zvicrës.

Real Madrid, Juventus, Monaco dhe Atletico Madrid janë katër skuadrat gjysmëfinaliste të Champions Leagues.

Real MadridAtletico Madrid dhe Monaco – Juventus janë dy çiftet që do të luftojnë për finalen e madhe të Kardifit.

Ndeshjet e para gjysmëfinale do të zhvillohen më 2 dhe 3 maj.
Ndeshjet e kthimit një javë më vonë. Ndërsa finalja e madhe do të luhet më 3 qershor. /albeu.com/Shtuar më 21/04/2017, ora 12:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori