ZYRTARE/ Kjo është lista e futbollistëve të Barcelonës për ndeshjen në Champions (FOTO LAJM)

Klubi i Barcelonës ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen kundër Ferencvarosit në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Te katalunasit është rikthyer Junior Firpo që kishte një lëndim dhe pritet të jetë startues.

Ende mungon Jordi Alba që është në dyshim për klasiken.
Shtuar më 20/10/2020, ora 12:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori