Zyrtare: Kjo është treshja finaliste për çmimin si Trajneri më i Vitit (FOTO LAJM)

FIFA ka zbuluar treshen e kandidatëve për ta fituar çmimin e Trajnerit më të mirë.

Zlatko Dalic, Didier Deschamps dhe Zinedine Zidane janë tre kandidatët finalist për ta fituar çmimin e Trajnerit më të mirë sipas FIFA-s, që do të dhurohet më 24 shtator në Londër.

Votimi është bërë nga fansat, gazetarët, trajnerët e Kombëtarëve dhe kapitenët e Kombëtarëve.
Shtuar më 03/09/2018, ora 16:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori