ZYRTARE: Ky është vendimi i Premierligës për rifillimin e sezonit
Premier League ka marrë një vendim tejet të rëndësishëm lidhur me rifillimin e sezonit.


Premierliga konfirmon se sezoni nuk rifillon në fillim të majit, dhe se 2019/20 do të rikthehet vetëm kur situata do të jetë e përshtatshme për një gjë të tillë.

Rreziku është i madh që sezoni të suspendohet krejtësisht, nëse rrezikohet që sezoni i ardhshëm të ketë vonesa.
Shtuar më 03/04/2020, ora 16:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori