Zyrtare: La Liga vendos datën e rikthimit
Tifozët me padurim janë duke e pritur rifillimin e futbollit dhe kthimit të normalitetit.

La Liga pritet të filloj stërvitjet me 2 maj duke lehtësuar masat e marra më parë.

Kryeministri spanjoll, Pedro Sanchez ka thënë se nga ajo datë atletët profesional, përfshirë ligat profesionale do të jenë në gjendje të stërviten individualisht.

Korriku pritet të jetë koha e fundit kur Federatat duhet të përfundojnë ligat.
Shtuar më 28/04/2020, ora 19:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori