ZYRTARE/ Leicester City shkarkon Rainerin
Drejtuesit e Leicester City kanë vendosur ta shkarkojnë nga detyra trajnerin italian, Claudio Ranieri pas rezultateve të dobëta këtë sezon.

Ish trajneri i Interit, Romës dhe Juventusit, në sezonin e kaluar kishte hyrë në histori duke e shpallur Leicester City për herë të parë kampion të Premierligës./Albeu.com/
Shtuar më 23/02/2017, ora 21:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori