Zyrtare: Lichtsteiner rinovon me Juventusin
Vazhdon lidhja mes Juventus dhe Stephan Lichtsteiner e nisur në verën e vitit 2011 kur u mor nga Lazio. Futbollisti zviceran, siç njofton faqja zyrtare e klubit torinez, ka rinovuar kontratën me kampionët e Italisë (aktualja skadonteqershor) për të dy sezone të tjera me opsion edhe një të tretë.

Një dhuratë ditëlindjeje për Lichtsteiner që pas tre ditësh feston 31-vjetorin e lindjes.

Shtuar më 13/01/2015, ora 15:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori