Zyrtare: Bomberi i Bundesligës nënshkruan për Real Madrid
Edhe pse vetëm 21 vjeç, Luka Jovic shkelqeu në kampionatin gjerman duke mbyllur sezonin e kaluar me 27 gola dhe shtatë asistime, shkruan Albeu.com/

Shumë klube të tjera ishin të interesuara, por Real Madrid arriti i pari akordin me lojtarin.

Me Eden Hazardpritje dhe me rikthimin e Zidane, tashmë Reali e ka nisur mjaft mirë merkaton pas nje sezoni truperures. /albeu.com/

Shtuar më 04/06/2019, ora 13:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori