Zyrtare/ Makelele në Premierligë
Pëlqej
Claude Makelele ka kompletuar transferimin në Premierligë.

Ai do të jetë asistent i trajnerit të ri të Sëanseas, Paul Clement.
Lajmi është konfirmuar nga faqja zyrtare e klubit në Twitter, përcjellë “lajmi.net”.

“Ish-futbollisti i Real Madridit, Chelseat dhe PSG-së, Claude Makelele, është edhe zyrtarisht në stafin teknik në klubin tonë”, ka njoftuar Swansea. /Albeu.com/
Shtuar më 11/01/2017, ora 18:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori