ZYRTARE/ Mario Balotelli zgjedh përfundimisht klubin
Mario Baloteli do të qëndrojë te Nice.

Lajmi është konfirmuar nga vetë klubi francez në faqen zyrtare, i cili ka bindur italianin që të qëndrojë dhe sezonin e ardhshëm të veshë sërish fanellën kuqezi.

"Mario Balotelli ka vendosur të qëndrojë në OGC Nice," njoftoi klubi në Tëitter.

"Lojtari italian ka shprehur dëshirën e tij për të qëndruar te klubi i Nices. Marrëveshja u arrit mes lojtarit dhe presidencës së klubit”, përfundoi ai. /albeu.com/

Shtuar më 21/08/2018, ora 09:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori