Zyrtare: Marotta largohet nga Juventusi
Beppe Marotta zyrtarisht është pa kontratë dhe pritet që të jetë CEO i Interit pas prishi kontratën me Juventusin.

Një deklaratë në faqen e Juves kanë shkruar për lidhjet e tyre me Marottan, derisa në pozitën e tij do të jetë Aldo Mazzia.

Për me tepër, 62 vjeçari do të merr 361 775 euro si kompensim nga bardhezinjtë, kurse Mazzia 278 000 euro.

Ish shefi i Sampdoria është lidhur me një kalim në Inter duke vazhduar kështu reformat bashkë me Steven Zhang në këtë skuadër.
Shtuar më 31/10/2018, ora 20:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori