ZYRTARE: Mavraj prezantohet te klubi grek
Mërgim Mavraj ka mbërritur në ambientet e klubit të ri.

Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare ditën e sotme ka vizituar zyrat e klubit grek të Arisit të Selanikut duke u prezantuar si afrimi më i fundit i verdhezinjëve.

Kujtojmë se te klubi i Aris Mavraj do të ketë shok skuadre Migjen Bashën dhe të dy shqiptarët tashmë do të kërkojnë të lenë shenjë në elitën e futbollit grek. /albeu.com/
Shtuar më 14/09/2018, ora 17:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori