ZYRTARE/ Mbrojtësi i Barcelonës kthehet nga huazimi më herët nga se ishte menduar
KlubitBarcelonës i është rikthyer një futbollist nga huazimi më herët se që ishte menduar.

Bëhet fjalë për mbrojtësin e majtë, Juan Miranda i cili ishte I huazuar këtë sezon tek klubi gjerman, Schalke 04.

"Marrëveshja e huazimit të Juan Mirandas ka mbaruar më herët dhe ai është rikthyer te Barcelona. Të gjitha të mirat, Juan", ka shkruar klubi gjerman në faqen zyrtare të klubit.

Miranda nuk pritet të jetë pjesë e klubitBarcelonës as sezonin tjetër. Me shumë gjasë do të huazohet apo të shitet plotësisht./
Shtuar më 01/07/2020, ora 12:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori