ZYRTARE/ Messi, kapiten i Barcelonës


Pëlqej
Pas largimit të Andres Iniestas klubi i Barcelonës ka zyrtarizuar Leo Messin si kapiten të saj.

Përmes faqes zyrtare Barça ka konfirmuar katër kapitenët e skuadrës.

Pas Messit kapiten është Sergio Busquets, e pas tij janë Gerard Pique dhe Sergi Roberto.
Shtuar më 10/08/2018, ora 15:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori