Zyrtare: Milan blen Salamon
Një tjetër blerje e rëndësishme për klubin e Milan. Kuqezinjtë sapo kanë mbyllur tratativat me futbollistin e Brescias, Bartosz Salamon. I riu i talentuar që mund të aktivizohet si në mbrojtje ashtu edhe në mesfushë ka firmosur me Milan një kontratë deri në 30 qershorin e 2017.

Pas blerjes së Zaccardos dhe Balotellit, kjo është blerja e tretë për Milanin në këtë merkato dimri, e cila po i afrohet fundi. /albeu.com/
Shtuar më 31/01/2013, ora 17:49
Lejdi Prifti
e Enjte 31 Janar 2013, Ora 20:35
Le te shpresojme qe t'ia vleje.
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori