ZYRTARE/ Në Tiranë do të mbahet dueli për titullin kampion bote
titulli
Boksieri nga Lezha, Jurgen Uldedaj ka numëruar deri tani 9 fitore dhe asnjë humbje në karrierën e tij profesioniste.

Në datën 15 dhjetor në Tiranë në sallën “Feti Borova” do të zhvillohet takimi për titullin kampion bote në kategorinën WBO Junior. Nuk është bërë ende i dtur emri i kundërshtarit të boksierit nga Lezha. Kujtojmë që në shkurt të këtij viti Uldedaj fitoi titullin “International German Master”. /albeu.com/
Shtuar më 10/11/2018, ora 15:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori