Zyrtare, Nistelrooy lojtar i Malagas
Sulmuesi holandez Rud Van Nistelroj edhe zyrtarisht ka firmosur kontratë me skuadrën spanjolle Malaga, raportojnë mediat spanjolle dhe kjo gje vertetohet edhe nga drejtuesit e skuadres.

Holandezi, i cili në sezonin e fundit ishte pjesë e Hamburgut ka kryer vizitat mjekësore dhe tashmë ka firmosur kontratën njëvjeçare me mundësi vazhdimi edhe për një vjet tjetër me Malagën.

Ish-sulmuesi i Manchester United, Real Madridit, PSV-së dhe Hamburgut. /albeu.com/
Shtuar më 02/06/2011, ora 18:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori